درباره ما

با شرکت ما بیشتر آشنا شوید

About us

درباره ما

مرکز نوآوری و شتابدهی آو با ماموریت پیدا کردن راه کار های تکنولوژیک برای چالش های بازاریابی شرکت ها و برندها. ما با راهکار های خودمون به شرکت ها کمک میکنیم از مرزهای خودشون فراتر برن. مرکز نوآوری و شتابدهی آو عضوی از خانواده dnaunin و دارای دو بخش اصلی زیر هست:

شتاب دهنده مارتک (مارکتینگ تکنولوژی)
استارتاپ استودیو

درباره ما

our mission

ماموریت آو

ماموریت ما یافتن راهکارهای نوآورانه تکنولوژیک برای چالش های مارکتینگی شماست. با این راه کار ها ما به شما کمک میکنیم تا فراتر از مرز های کنونی خودتون برین .

ماموریت آو

ارزش های ما

ما در تمام لایه های کاری و شخصی خودمون باور ها و ارزش هایی داریم. این ارزش ها همیشه برای ما در هر تصمیم و انتخاب اولویت یک رو دارند.

رشد متداوم

ما همیشه در حال رشد هستیم. هر روز ما با هدف بهبود پیدا کردن حتی به اندازه ی کم نسبت به روز گذشته شروع میشه

خلاقیت

ما یک مرکز نوآوری هستیم. برای ما لاقیت و نوآوری یک اصل در تمام سطوح هست. چه کارکنان ما و چه محصولات و ایده های ما با در نظر داشتن اصل خلاقیت مشغول به کار هستند

قابل اعتماد بودن

ما به عنوان یک هم-آفرین در کنار بسیاری از کسب و کار ها حضور داریم. به همین دلیل قابل اعتماد بودن برای ما و شرکای ما یک اولویت هست.

هوشمندی

هوشمندی و نوآوری همواره دست به دست هم حرکت میکنند. ما در تمامی توسعه های فنی و ایده پردازی ها اصل هوشمندی رو سرلوحه ی کار خودمون قرار میدیم.

هم آفرینی

هم آفرینی یا co-creation یکی از اصل های موجودیت مرکزنوآوری آو هست. ما همواره به عنوان یک شریک در کنار مشتریان و استارت-آپ ها حضور داریم.

همکاران آو

در رسانه‌ها