دوره شتابدهی مرکز نوآوری آو

دوره شتابدهی مرکز نوآوری آو


شتابدهنده مرکز نوآوری آو به عنوان یک شتابدهنده تخصصی حوزه ی مارکتینگ تکنولوژی یا همان Martech فعالیت میکند. تمامی کسب و کارهای نوپایی که در این حوزه فعالیت دارند میتوانند برای شرکت در این شتابدهنده ثبت نام کنند.

شتابدهنده مرکز نوآوری آو به عنوان یک شتابدهنده تخصصی حوزه ی مارکتینگ تکنولوژی یا همان Martech فعالیت میکند. تمامی کسب و کارهای نوپایی که در این حوزه فعالیت دارند میتوانند برای شرکت در این شتابدهنده ثبت نام کنند.
اطلاعات بیشتر ثبت نام

امکانات و زیرساخت های دوره ی شتابدهی آو

دریافت سرمایه نقدی

هدف ما همواره آماده کردن شرایطیست که تیم ها بدون دغدغه فکری روی ایده ی خود تمرکز کنند به همین منظور هر کدام از تیم ها در کنار امکانات و زیر ساخت های تعبیه شده سرمایه نقدی نیز دریافت میکنند


فضای کار اشتراکی

همه ی تیم هایی که به شتابدهنده آو راه پیدا میکنند میتواندد از فضای کاری اشتراکی تعبیه شده به همراه امکانات زیر ساختی آن مانند: اینترنت پرسرعت، پذیرایی، خدمات و… استفاده کنند


آموزش، منتورینگ و مشاوره

ما در شتابدهنده آو، برای تیم ها بیش از 200 ساعت دوره های آموزشی به همراه منتورینگ و مشاوره در نظر گرفته ایم. آو با دسترسی به شبکه ی قوی خود در حوزه ی مارکتینگ تیمی از مشاوران از موفقترین افراد این صنعت را برای شما فراهم میکند


شرکت در Demo Day

تیم های شرکت کننده در شتابدهنده آو در انتهای دوره ی شتابدهی به شبکه سرمایه گذاران آو دسترسی پیدا کرده و در ایونت Demo Day برای این سرمایه گذاران، استارتاپ خود را ارئه میکنند


شرایط شرکت در دوره ی شتابدهی

برای ثبت نام باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • داشتن یک تیم حداقل 2 نفره با تمرکز کامل روی ایده یا محصول
  • داشتن یک ایده یا محصول در حوزه ی مارکتینگ تکنولوژی
  • داشتن یک فایل pitch deck ده صفحه ای از محصول

ثبت نام در دوره شتابدهی


در صورتی که اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا قصد دارید در این دوره شرکت کنید فرم زیر را پر کنید

پیام شما دریافت شد و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت
FAQ

سوالات متداول


دوره ی شتابدهی از کی شروع میشود و تا چه زمانی ادامه دارد؟

دوره های شتابدهی آو در ابتدای هر نیم سال شروع و و در پایان نیم سال با برگزاری Demo Day به پایان میرسند.  اما شما در تمام طول سال میتونین ثبت نام رو انجام بدین و در شرایط خاص خارچ از یک دوره وارد شتابدهنده شوید.

ما قبلا جذب سرمایه داشتیم آیا بازم میتونیم توی دوره شتابدهی شرکت کنیم؟

برای شرکت در دوره ی شتابدهی ما بیشتر به دنبال تیم هایی هستیم که هنوز راند A سرمایه گذاری خودشون رو دریافت نکرده اند. اگر شما از سمت یک angel investor سرمایه اولیه دریافت کردین همچنان میتونین در دوره شرکت کنین اما اگر سرمایه گذاری از سمت VC ها دریافت کردین، شرکت در این دوره برای شما بهترین گزینه نیست.

آیا تعداد اعضای تیم مهم هست؟

برای ما اونچه بیشترین اهمیت رو داره، داشتن یک تیم متمرکز روی ایده و محصول هست. ما در صورتی که شما تعداد نفراتتون بیشتر باشه، همچنان زیر ساخت لازم براتون رو تامین میکنیم.

آیا نیاز هست بیزینس پلنی رو ارائه کنم؟

به ما خیر. ما بر اساس ایده، مصاحبه ها و فایل پیچ دک شما تصمیم گیری میکنیم. اما پیشنهاد میکنیم برای خودتون و سرمایه گذار آینده خودتون حتما روی بیزنس پلنتون کار کنین.