مرکز نوآوری آو ، شانزدهیم عضو خانواده‌ dnaunion در روز یکشنبه 30 دی با حضور جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه افتتاح شد. مرکز نوآوری آو با تمرکز بر نوآوری و تکنولوژی در حوزه‌های مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات بازار و با هدف انتقال دانش و فناوری نوین، به ارائه خدمات به صاحبان کسب‌و‌کار و برندها می‌پردازد. انتقال شرکت ها به نسل آینده با استفاده از تکنولوژی های روز بخشی از اصول اعتقادی این مرکز نوآوری است. در نشست خبری افتتاحیه این مراسم، ناصر پاشاپور نیکو مدیرعامل گروه dnaunion ، فریدون کورنگی مدیرعامل مرکز شتابنده‌ی مپس (استراتژیک پارتنر مرکز نوآوری آو)” و شایان شلیله مشاور گروه dnaunion پاسخگوی سوالات خبرنگاران بودند.

هر 16 عضو خانواده‌ dnaunion در حوزه تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، تحقیقات بازار، برنامه ریزی رسانه، آموزش و مشاوره مارکتینگ و تکنولوژی های مرتبط فعالیت دارند. . «ناصر پاشاپور نیکو» مدیرعامل گروه dnaunion در نشست خبری افتتاحیه، مرکز نوآوری آو را جایی برای فعالیت نسل آتی مارکتینگ و افراد تکنولوژی محور نامید. بازدید” دکترحسام زند حسامی”، مدیر کل دفتر نوآوری و کسب و کارهای نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از امرکز نوآوری آو نیز از نکات قابل توجه است.

حضور معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در مرکز نوآوری آو

هم زمان با روز آخر دی ماه طی یک مراسم ویژه مرکز نوآوری آو به طور رسمی افتتاح شد. حضور مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کارهای نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم افتتاحیه مرکز نوآوری آو نوید تحولی بزرگ در صنعت مارکتینگ کشور را دارد.

با توجه به نقش مهم مارکتینگ در توسعه کسب و کارها و برندسازی، استفاده از تکنولوژی های نوین صنعت مارکتینگ ضروری می نماید. طی تحقیقات گروه dnaunion ،عدم توسعه و پیشرفت مارکتینگ در ایران به دلیل کم توجهی و یا نادیده گرفتن تکنولوژی های نوین رخ داده که خود جای بحث زیادی دارد. در نشست خبری مرکز نوآوری آو اعلام شد: استفاده از سرویس های نسل آتی مارکتینگ تنها با کمک افراد ” تکنولوژی محور” میسر است و این مرکز سعی در ایجاد و گسترش آن دارد.

تکنولوژی های نوآورانه اساس شکوفایی صنعت مارکتینگ در همه جهان است که می بایست در داخل کشور به آن بهای بیشتری داده شود. در همین زمینه پتانسیل های موجود در مرکز نوآوری آو در جهت توسعه و انتقال شرکت ها به نسل آینده با به کارگیری تکنولوژی روز، بیشترین بازدهی را خواهد داشت.

انتقال خدمات فعلی به خدمات نسل آتی تکنولوژی

در راستای این افتتاحیه نشست خبری نیز با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف برگزار خواهد شد. در این نشست خبری “ناصر پاشاپور نیکو، دارنده‌ی نشان عالی رهبران کارآفرین و مدیرعامل گروه dnaunion “، “فریدون کورنگی مدیرعامل مرکز شتابنده‌ی مپس (استراتژیک پارتنر مرکز نوآوری آو)” و “شایان شلیله dnaunion Advisory Board” حضور داشته و به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

در راستای تحقق اهداف شرکت ها ” مرکز نوآوری آو” AAV Innovation Center  خدمات مختلفی را عرضه خواهد کرد که اهم آن عبارتند از:

  • سرمایه گذاری روی ایده های نوآورانه و خلاقیت های استارتاپی در زمینه تکنولوژی مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات بازار.
  • شناسایی نیاز شرکت ها و تعریف خدمات نوین در راستای تکنولوژی و نوآوری که برای شرکت ها مفید واقع شود.
  • یکی دیگر از خدمات ” مرکز نوآوری آو” ارائه مشاوره به مشتریان و صاحبان برند در بکارگیری روش‌های نوین تکنولوژی و نوآوری است.
  • ارائه مشاوره در زمینه  انتقال خدمات فعلی به خدمات نسل آتی با ابتکارت نو آورانه و به کارگیری تکنولوژی رو دنیا، بخشی از خدمات مهم در این مرکز است.

مرکز نوآوری آو با همکاری مشاوران با تجربه، خلاق و نوآور، نوید تحولی بزرگ در کسب و کارهای فعال در بازار ایران را دارد. ارتباط بهتر با مشتری و دریافت سود بیشتر با به کارگیری تکنولوژی از اهداف اصلی این مرکز نوآوری تازه تاسیس در ایران است.